VOUVES LOJİSTİK TİC. LTD. ŞTİ.

FULL-TRUCK-LOADING

KOMPLE YÜKLEME

Komple yükleme olarak da bilinen Full truck loading ( FTL ) servisimiz farklı araç türleri ile sağlanmaktadır. Zaman, fiyatlandırma ve gümrükleme tercihlerine göre profesyonel filo ekibimiz ile Tenteli( tilt ), kapalı kasa ( box ),frigo olmak üzere çeşitli araç türleri ile müşteri ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktayız. Ayrıca araçlarımızda ADR ekipmanı bulunmakta olup, yanıcı sınıfına giren malzemeler için de taşıma hizmeti vermekteyiz.

PARSIYEL TAŞIMACILIK

Parsiyel ( parça ) taşıma olarak adlandırılan LTL servisimiz ile, Avrupada oluşturduğumuz servis ağımız aracılığı ile depolarımıza toplatılmakta ve haftalık olarak düzenli çıkış sağlanmaktadır.

LESS-THAN-FULL-TRUCK-LOADING
EXPRES-TRANSPORTATION

EKSPRES TAŞIMACILIK

İş ortaklarımızın üretim için beklenen, araç parçaları, hammadde tekstil vb. acil yükleri için yükleme tarihinden itibaren 24-48-72 saat içinde teslimat garantili minivan hizmetimiz mevcuttur.

GABARI DIŞI TAŞIMACILIK

Gabari dışı taşımacılık ile özel ölçülere sahip ve bütünlüğü bozulmadan taşınması gereken ürünlerin taşımasında çözüm ortağı oluyoruz. Lowbed ve havuzlu araçlar ile gerçekleştirdiğimiz Avrupa gabari taşımalarımız Trieste üzerinden yapılmakta olup, Trieste limanda yapılan aktarma ile direkt olarak adrese teslimat sağlanmaktadır. Aktarması mümkün olmayan malzemeler için ise özel izin alarak aktarmasız olarak teslimat adresine ulaştırıyoruz.

OUT-OF-GAUGE-TRANSPORTATION
TRANSIT-AND-3RD-COUNTRY-TRANSPORTATION

TRANSIT VE 3. ÜLKE TAŞIMACILIĞI

3. Ülke taşımalarımız Avrupa’dan Irak, İran, Gürcistan,Azerbaycan ülkeleri ile yapılmaktadır. Bu taşımalarımız da direkt Avrupa’dan aktarmasız olabildiği gibi İstanbul veya Mersin üzeri aktarmalı da olabilmektedir.

DEPOLAMA VE GÜMRÜKLEME

Avrupa’daki güvenilir acente ağımız sayesinde depolama, elleçleme ve gümrükleme hizmetleri sunarak müşterilerimizin işlemlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

WAREHOUSING-AND-CUSTOMS-CLEARANCE-SERVICE
FAIR-AND-PROJECT-TRANSPORTATION

FUAR VE PROJE TAŞIMACILIĞI

Uzman kadromuz ile fuar ve proje taşımacılığında doğru organizasyonu gerçekleştirerek talep edilen sürede ve talep edilen yere malzemelerinizi teslim etmekteyiz.

Ücretsiz Danışmanlık

Almak İster misiniz ?

Size Her Zaman Yardıma Hazırız.