VOUVES LOJİSTİK TİC. LTD. ŞTİ.

LOJISTIKTE BÜYÜK DENEYIM

Lojistik Çözümler!

Vouves Lojistik, müşteri talep ve ihtiyaçlarını saptayıp geçmiş tecrübeleri ve yeni nesil taşıma koşullarını harmanlayarak fiyatlarda uygun ve servis kalitesini günümüze uyarlamış şekilde hizmet faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul merkezli kuruluşumuz ağırlıklı olarak kara yolu taşımacılığında hizmet sunmakta olup kalite standartları doğrultusunda Türkiye ekonomisine ve paydaşlarının çözüm arayışlarına destek sağlamaktadır.

Vouves Lojistik, sektörel heyecanını koruyarak, edindiği tecrübeler ile sürdürülebilirlik adına hizmet sağladığı coğrafi bölgeyi her geçen gün genişletmekte olup global dünyamızın her rotasına adını duyurma hedefindedir.

Avrupa ülkelerinde sağladığımız güvenilir ve müşteri odaklı acente ağımız ve tüm bölgelerde aldığımız depolama hizmeti ile çözüm ortaklarımıza terminlerimizden ve kalite seviyemizden ödün vermeden ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimizden, acente ağımızdan ve çalışanlarımızdan gelen güven duygusu, karşımıza çıkabilecek tüm zorluklara karşı bizlere cesaret vermektedir.

Vouves Politika

Yönelimimiz, Sürekli değişen ve gelişen lojistik koşullarına karşı daima paydaşlarımızın memnuniyeti ve ihtiyaçları esas alınarak devam etmek, bu vesileyle her rotaya ulaşmak ve her rotada tercih edilen öncü firmalardan olmaktır. Güvenilir ve çözüm odaklılığı sürekli kılmak, Çevreye duyarlı ve kaynakları etkin kullanan bir kuruluş olmak, Çalışanlarımızın eğitimini ve gelişimini destekleyerek, en büyük değer oldukları bilincini korumak, Satın alma politikarımıza paydaş talepleri odaklı yön vermek, Çözümlerin hızlandırılması adına gerekli teknolojik alt yapıyı geliştirmek Uluslararası kalite standartları doğrultusunda, iş ortaklarımıza en hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamak temel ilkelerimizdir.

GÜVEN

100%

TECRÜBE

100%

KALİTE

100%

Değerlerimiz

Firmamız lojistik zincirinde bulunan tüm bağlantılarına ve çalışanlarına karşı şeffaf, çevreye karşı duyarlı, teknolojik altyapısı ile servis kalitesine hız kazandıran tüm yenilik ve gelişmelere açık çözüm ortağıdır.

Vizyonumuz

Global pazarda ülkemizi temsil eden öncü isimlerden olmak

Misyonumuz

Uluslararası taşımacılık ve lojistik faaliyetlerinde, hizmet kalitesinden ödün vermeden çözüm ortaklarımızın ve çalışanlarımızın sağladığı karşılıklı güven ilişkisinin verdiği dinamizm ile en etkin şekilde global pazarda sürekliliği esas alarak hizmet sağlamak

4

Ücretsiz Danışmanlık

Almak İster misiniz ?

Size Her Zaman Yardıma Hazırız.